Nasz zespół

Nasz zespół składa się z trzech samodzielnych księgowych-dynamicznych, kochających swój zawód i pracę papierkową kobiet, które połączyło to co dla innych wydaje się nudne i zbyt drobiazgowe, czyli rachunkowość. Znamy się z lat studenckich i wspólnej pracy zawodowej w jednej z firm produkcyjnych.

To właśnie tam sprawdziłyśmy nawzajem swój profesjonalizm, skrupulatność i niezawodność. Podczas pracy wielokrotnie korzystałyśmy wzajemnie z naszej wiedzy i doświadczeń zawodowych. Nierzadko w trudnych i stresowych sytuacjach mogłyśmy na sobie polegać. Stąd pojawił się pomysł na założenie własnego biura rachunkowego, w którego prowadzeniu mogłybyśmy wykorzystać wszystkie nasze atuty i doświadczenia zdobyte przez lata w tego typu biznesie.

Znając potrzeby i wymagania klientów staramy się sprostać oczekiwaniom, oferując obsługę księgową i kadrową Państwa firmy na wysokim poziomie, co oznacza dla nas profesjonalne prowadzenie ksiąg z naciskiem na analizę dokumentów pod względem merytorycznym, skrupulatną ewidencję co do kompletności dokumentów, rzetelną gospodarkę kadrowopłacową, prowadzenie prognoz wyniku podatkowego, analizę rozrachunków ułatwiającą zaplanowanie przepływów pieniężnych w najbliższym okresie, doradztwo w nowych lub trudnych sytuacjach, aby nie stanowiły problemu, ale były wyzwaniami i wiele innych prac, które razem składają się na prawdziwą pomoc w przemierzaniu gąszczu niuansów prawa polskiego i kontrolowania Państwa biznesu w każdej sferze podejmowania decyzji.

Wszystko to w miłej atmosferze i w stałym kontakcie. Bo dla nas to nie nuda tylko POZYTYWNA KSIĘGOWOŚĆ!

Justyna Piekarska

Samodzielna księgowa, Prezes Zarządu
+48 608 144 393

Osoba szalenie energiczna, mająca umiłowanie do porządku i skrupulatności. Ma świetną pamięć i nic nie umknie jej uwadze. Od wielu lat prowadzi samodzielnie rachunkowość firm usługowych, handlowych i produkcyjnych. Zdobywała doświadczenie w profesjonalnych biurach rachunkowych i firmie produkcyjnej. Prowadzi również kadry i płace oraz świadczy usługi doradcze. Posiada praktykę jeśli chodzi o kontrole z VAT i podatku dochodowego od osób prawnych. Pracuje w tym zawodzie najdłużej z nas. Do tego zaraża entuzjazmem i pozytywnym myśleniem.

Natalia Kraska

Samodzielna księgowa, Vice Prezes Zarządu
+48 600 009 596

Wieloletni pracownik biura rachunkowego na samodzielnym stanowisku Księgowej i Kadrowej. Stres i odpowiedzialność poznała będąc główną księgową firmy produkcyjnej. Dobrze wie, że czasem jedyne co można zrobić to zachować spokój i pracować ciężej. Jest opiekunem dużych firm, doradza i pomaga opracowywać analizy dla zarządu. Pieczołowicie zajmuje się sprawami kadrowymi i podpowiada możliwe scenariusze zatrudnienia pracowników. Przez lata współpracowała z kierownictwem firm, co dało jej umiejętność rozpoznawania potrzeb zarządu.

Kamila Spiżewska

Sympatyczna i uśmiechnięta profesjonalistka, która zdobywała kilkuletnie doświadczenie w biurach rachunkowych. Teraz pracuje dla nas i zawodowo zajmuje się rozwiązywaniem problemów naszych klientów. Zawsze dobiera najlepszą opcję w danym przypadku, bo dobro klienta i jego spokojny sen leżą Kamili na sercu. Opiekuje się przedsiębiorcami prowadzącymi JDG oraz mikro spółkami. W jej rękach będziecie bezpieczni i otoczeni profesjonalną troską.

Kamila Kotecka

Nasz najmłodszy pracownik, a zarazem nasz Geniusz Nauki i Tytan Pracy. Praktykę u nas rozpoczęła już podczas szkoły średniej, zapoznawała się z zawodem Księgowej pomagając w okresie letnim. Teraz już na studiach rachunkowości pracuje w biurze pełną parą, z energią i żywiołowością oddaje się coraz to nowym wyzwaniom. Dobrze wiemy, że nikt i nic jej nie zatrzyma w rozwoju kariery. Obsługuje zarówno przedsiębiorców JDG, jak i mikro spółki, do tego opanowała trudną sztukę prowadzenia kadr i płac. Wszystko to robi z uśmiechem i młodzieńczym zapałem, którym zaraża wszystkich wokół.

Ewelina Jabczyńska

Utalentowana i fenomenalnie pozytywna osoba, ze spokojem tłumaczy wszystkim (nawet tym opornym) – wszystko (nawet najtrudniejsze zagadnienia). Uśmiechem i swoją wiedzą rozświetli każdą zawiłość polskiego prawa podatkowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów biur rachunkowych. Do tego jej miła aparycja i profesjonalizm sprawiają, że współpraca z naszym biurem to po prostu przyjemność a nie obowiązek.

Biuro Rachunkowe B3E Swarzędz

Adres biura

ul. Grudzińskiego 26A/2
62-020 Swarzędz

Telefon
+48 602 313 723

Opinie

Jarek W.

Współpracuję z Biura Rachunkowego Business 3 Experts od blisko 5 lat w zakresie pełnej księgowości...

Źródło: Google
Szymon W.

Polecam! Konkretna, rzeczowa konsultacja. Na pewno skorzystam z usług tego biura ponownie.

Źródło: Google
Agnieszka K.

Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Polecam!

Źródło: Google