Nasz zespół

Nasz Zespół

Nasz zespół składa się z trzech samodzielnych księgowych- dynamicznych, kochających swój zawód i pracę papierkową kobiet, które połączyło to co dla innych wydaje się nudne i zbyt drobiazgowe, czyli rachunkowość. Znamy się z lat studenckich i wspólnej pracy zawodowej w jednej z firm produkcyjnych. To właśnie tam sprawdziłyśmy nawzajem swój profesjonalizm, skrupulatność i niezawodność. Podczas pracy wielokrotnie korzystałyśmy wzajemnie z naszej wiedzy i doświadczeń zawodowych. Nierzadko w trudnych i stresowych sytuacjach mogłyśmy na sobie polegać. Stąd pojawił się pomysł na założenie własnego biura rachunkowego, w którego prowadzeniu mogłybyśmy wykorzystać wszystkie nasze atuty i doświadczenia zdobyte przez lata w tego typu biznesie. Znając potrzeby i wymagania klientów staramy się sprostać oczekiwaniom, oferując obsługę księgową i kadrową Państwa firmy na wysokim poziomie, co oznacza dla nas profesjonalne prowadzenie ksiąg z naciskiem na analizę dokumentów pod względem merytorycznym, skrupulatną ewidencję co do kompletności dokumentów, rzetelną gospodarkę kadrowo – płacową, prowadzenie prognoz wyniku podatkowego, analizę rozrachunków ułatwiającą zaplanowanie przepływów pieniężnych w najbliższym okresie, doradztwo w nowych lub trudnych sytuacjach, aby nie stanowiły problemu, ale były wyzwaniami i wiele innych prac, które razem składają się na prawdziwą pomoc w przemierzaniu gąszczu niuansów prawa polskiego i kontrolowania Państwa biznesu w każdej sferze podejmowania decyzji.

Wszystko to w miłej atmosferze i w stałym kontakcie. Bo dla nas to nie nuda tylko POZYTYWNA KSIĘGOWOŚĆ!

Poznaj Nas

Justyna Piekarska

Osoba szalenie energiczna, mająca umiłowanie do porządku i skrupulatności. Ma świetną pamięć i nic nie umknie jej uwadze. Od wielu lat prowadzi samodzielnie rachunkowość firm usługowych, handlowych i produkcyjnych. Zdobywała doświadczenie w profesjonalnych biurach rachunkowych i firmie produkcyjnej. Prowadzi również kadry i płace oraz świadczy usługi doradcze. Posiada praktykę jeśli chodzi o kontrole z VAT i podatku dochodowego od osób prawnych. Pracuje w tym zawodzie najdłużej z nas. Do tego zaraża entuzjazmem i pozytywnym myśleniem.

Natalia Kraska

Wieloletni pracownik biura rachunkowego na samodzielnym stanowisku Księgowej i Kadrowej. Stres i odpowiedzialność poznała będąc główną księgową firmy produkcyjnej. Dobrze wie, że czasem jedyne co można zrobić to zachować spokój i pracować ciężej. Jest opiekunem dużych firm, doradza i pomaga opracowywać analizy dla zarządu. Pieczołowicie zajmuje się sprawami kadrowymi i podpowiada możliwe scenariusze zatrudnienia pracowników. Przez lata współpracowała z kierownictwem firm, co dało jej umiejętność rozpoznawania potrzeb zarządu.

Żaneta Maciejewska

Osoba wyjątkowo skromna choć nie nieśmiała. Zawsze traktuje sprawy klienta bardzo serio i drąży temat do końca a nawet dalej. Posiada doświadczenie w obsłudze działalności gospodarczych prowadząc przez lata obszerne książki przychodów i rozchodów. Prowadzi gospodarkę magazynową i zajmuje się usprawnieniami informatycznymi z zakresu magazynu, kontroli zasobów, fakturowania i ewidencji rozrachunków. W naszym zespole to osoba opiekująca się systemami ewidencyjnymi i informatycznym zapleczem B3E. To dzięki niej działamy na profesjonalnym sprzęcie i odpowiednio archiwizujemy Państwa bazy danych i dokumentację. Chętnie Państwu podpowie jak zautomatyzować pewne działania administracyjne w celu zmniejszenia pracochłonności.

Współpracujemy z Najlepszymi

Zofia Jabłońska

Biegły rewident nr ewid. 9425, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ekonomista o wieloletniej praktyce na stanowisku głównego księgowego. Więcej informacji